• 684548118
 • PN -PT 9:00 - 17:00
 • Tworzywa sztuczne
  Tworzywa sztuczne

  Pojemniki do przechowywania żywności i utrzymania porządku w domu.

 • Wyposażenie kuchni
  Wyposażenie kuchni

  Szeroki wybór produktów i akcesoriów do gotowania, pieczenia i krojenia.

 • Kosmetyki i perfumy
  Kosmetyki i perfumy

  Kosmetyki C-THRU, STR8, DENIM, ELODE, KOLASTYNA.

 • Zastawa stołowa
  Zastawa stołowa

  Serwisy obiadowe i kawowe, szkło, sztućce.

Dom Handlowy DOMET przy ul. Kazimierza Wielkiego 1, został otwarty 13 listopada 1973 roku, jako pierwszy tak nowoczesny obiekt handlowy w Zielonej Górze. Na przestrzeni lat wielokrotnie zmienialiśmy się, spełniając oczekiwania i potrzeby klientów. W latach 2002 i 2003 przeprowadziliśmy gruntowny remont, dzięki któremu zyskaliśmy nowocześniejszy wygląd.

Dom Handlowy to przyjazny sklep dla kupujących, zadowolenie klientów było, jest i będzie na pierwszym miejscu. Stale poszerzamy swój asortyment, reagując na potrzeby i życzenia klientów. Od lat w ofercie sklepu dominują drobne artykuły gospodarstwa domowego i 1001 drobiazgów oraz artykuły dekoracyjne. Znaleźć u nas można wszystko to, co potrzebne jest do wyposażenia kuchni czy jadalni, w szerokiej palecie barw i wzorów. Nową i ciekawą ekspozycję stanowią artykuły dekoracyjne, upominkowe oraz nietuzinkowe dodatki pozwalające ozdobić najbardziej wymagające wnętrza.

Staramy się aby oferowany przez nas towar był dobrej jakości i pochodził od najlepszych producentów i dostawców, w większości polskich. Towary zapakowane na życzenie klienta, stają się oryginalnym i niepowtarzalnym upominkiem. Przyjazną atmosferę w Domu Handlowym tworzy doświadczony personel, który zapewnia swoim klientom fachowe doradztwo i pomoc.

Zgrana Rodzina

10 % rabatu na cały asortyment towarów w DOMU HANDLOWYM, Zielona Góra ul.Kazimierza Wielkiego 1 (parter).

W celu wykorzystania rabatu należy okazać kartę ZGRANEJ RODZINY przy kasie przed rozpoczęciem transakcji.


Film reklamowy