Dom Handlowy DOMET przy ul. Kazimierza Wielkiego 1, został otwarty 13 listopada 1973 roku, jako pierwszy tak nowoczesny obiekt handlowy w Zielonej Górze. Na przestrzeni lat wielokrotnie zmienialiśmy się, spełniając oczekiwania i potrzeby klientów. W latach 2002 i 2003 przeprowadziliśmy gruntowny remont, dzięki któremu zyskaliśmy nowocześniejszy wygląd.

Dom Handlowy to przyjazny sklep dla kupujących, zadowolenie klientów było, jest i będzie na pierwszym miejscu. Stale poszerzamy swój asortyment, reagując na potrzeby i życzenia klientów. Od lat w ofercie sklepu dominują drobne artykuły gospodarstwa domowego i 1001 drobiazgów oraz artykuły dekoracyjne. Znaleźć u nas można wszystko to, co potrzebne jest do wyposażenia kuchni czy jadalni, w szerokiej palecie barw i wzorów. Nową i ciekawą ekspozycję stanowią artykuły dekoracyjne, upominkowe oraz nietuzinkowe dodatki pozwalające ozdobić najbardziej wymagające wnętrza.

Staramy się aby oferowany przez nas towar był dobrej jakości i pochodził od najlepszych producentów i dostawców, w większości polskich. Towary zapakowane na życzenie klienta, stają się oryginalnym i niepowtarzalnym upominkiem. Przyjazną atmosferę w Domu Handlowym tworzy doświadczony personel, który zapewnia swoim klientom fachowe doradztwo i pomoc.